karolina-palacz

Karolina Palacz

Witaj!

Mam na imię Karolina. Od lat pasjonuje mnie praca z ludźmi i dla ludzi. 

Jako Life & Business Coach prowadzę firmę Kinaco Karolina Palacz.

Wybór tego zawodu to dla mnie konsekwencja poszukiwania własnej drogi, moich życiowych doświadczeń, wyciągniętych wniosków i na końcu odnalezienia tego, czym chcę się zajmować.

Moją pasją jest wspieranie i wzmacnianie ludzi na ich drodze do osiągnięcia celu.

Jestem dyplomowanym Coachem Uniwersytetu Humanistyczno – Społecznego SWPS oraz absolwentką Zarządzania i Inżynierii na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Posiadam wieloletnie doświadczenie menadżerskie zdobyte zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii. Jako coach opieram się na kodeksie etycznym International Coach Federation.

W swojej pracy pomagam odkrywać zasoby, talenty, tworzyć wizje i plany. Angażując się w pracę z klientami zwracam uwagę na wartości, jakimi kierują się w życiu; na wartości, jakie stanowią dla nich motywację do zmiany i podjęcia skutecznego działania.

Coaching to dla mnie nic innego, jak czerpanie dobrodziejstw z rozmowy z drugim człowiekiem, jak uważne słuchanie, skupienie, szukanie silnych stron i czasem skrzętnie skrywanych talentów, ukazywanie nowych punktów widzenia i poszerzanie horyzontów. Coaching to wiara w to, że w każdym z nas jest moc i potencjał.

Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych chłopców, żoną, miłośniczką biegania i zdrowego stylu życia, entuzjastką bycia tu i teraz. Uwielbiam naturę i mojego ukochanego czworonoga. Stale poszukuję, uczę się, czytam i łaknę nowych inspiracji do bycia pełniejszym człowiekiem.

Sprawdź, jak mogę Ci pomóc.